DACHY AKCESORIA DO POKRYĆ DACHOWYCH  - VDS dachy materiały budowlane

SOUDAL

DÖRKEN Soudal jest czołowym światowym producentem pianek montażowych, mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dekarskiej dla odbiorców profesjonalnych i użytkowników indywidualnych.

Belgijski koncern działa od ponad 40 lat, posiada biura handlowe i sieć wyspecjalizowanych dilerów w ponad 100 krajach na 6 kontynentach. Pozycję lidera na rynku pianek montażowych i mas uszczelniających w wielu krajach, w tym w także Polsce, potwierdzają przyznawane firmie nagrody. .OFERTA PRODUKTÓW DEKARSKICH SOUDAL

SOUDAL BITUMICZNY USZCZELNIACZ DEKARSKI
Plastyczno-elastyczny uszczelniacz oparty na elastomerach bitumicznych. Zawiera rozpuszczalniki. Doskonała przyczepność do wielu powierzchni, w tym bitumicznych, np. papy.

SOUDAL SPECJALISTYCZNY USZCZELNIACZ DEKARSKI
Plastyczno-elastyczny uszczelniacz na bazie emulsji akrylowych, zawierający rozpuszczalnik. Jest klarowny i całkowicie przezroczysty. Doskonała przyczepność do wielu powierzchni stosowanych w budownictwie, np. papy, asfaltu, betonu, ceramiki, metalu, szkła, kamienia, drewna i tworzyw sztucznych.

SOUDAL UNIWERSALNY KIT DEKARSKI
Uniwersalny kit dekarski na bazie dyspersji tworzyw sztucznych o doskonałej przyczepności do typowych materiałów dekarskich.

SOUDALCOLOZINC, KLEJ DO BLACH
Jednoskładnikowy klej uszczelniacz na bazie MS PolymerR o doskonałej przyczepności do pokryć dachowych, w tym do blach ocynkowanych i lakierowanych, dachówki ceramicznej oraz większości podłoży budowlanych, również wilgotnych

SOUDALCOLODACH, KLEJ DO DACHÓWEK
Jednoskładnikowy klej-uszczelniacz na bazie poliuretanu o doskonałej przyczepności do dachówki ceramicznej i betonowej oraz większości materiałów budowlanych, np. cegły, płyt włókno-cementowych, betonu, drewna itp. (nie stosować do PE, PP, szkła i podłoży bitumicznych)

SOUDALWASSER STOPP, POWŁOKA DO IMPREGNACJI DACHÓW
Gotowa do użycia wytrzymała mechanicznie elastyczna i wodoszczelna powłoka wzmacniana włóknem sztucznym. Przylega do większości materiałów i pokryć dachowych. Odporna na promieniowanie UV i duże wahania temperatur - nie starzeje się, nie kurczy i nie pęka. Do natychmiastowego uszczelniania przecieków w dachach, tarasach, rynnach i rurach odpływowych.

SOUDALSOUDABAND, DEKARSKA TAŚMA USZCZELNIAJĄCA
Samowulkanizująca taśma aluminiowa z lepiszczem bitumicznym o doskonałej przyczepności do większości materiałów budowlanych. Odporna na wodę, wilgoć, wpływy atmosfericzne i promienie UV. Pozwala na natychmiastowe uszczelnienie obróbek dekarskich, masztów, anten i wyłazów dachowych.

SOUDALSILICOAT, POWŁOKA DO IMPREGNACJI ŚCIAN
Gotowy do natychmiastowego użycia bezbarwny impregnat silikonowy, skuteczny przez bardzo długi okres, bardzo dobrze penetrujący podłoża i zapobiegający nalotom, osadzaniu soli, mchów i porostów. 


Copyright 2014 by VDS - Tomasz Sobich - Materiały Budowlane. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wszyskie zdjęcia, logotypy i teksty są chronione prawem autorskim i należą do ich właścicieli. Zostały wykorzystane jedynie w celu popularyzacji danej marki.
HOME | O NAS | WYDARZENIA | CERTYFIKATY | OFERTA | REALIZACJE | PROMOCJE | KONTAKT | E-MAIL
projekt i realizacja: mp.grafix