DACHY BLACHY DACHÓWKOWE i TRAPEZOWE - VDS dachy materiały budowlane

DACHY BRATEX

DACHY BRATEX Jak pogodzić chęć bycia z naturą a jednocześnie zapewnić sobie i swoim bliskim komfort, bezpieczeństwo i rodzinne ciepło? Odpowiedzią na to pytanie są pokrycia dachowe BRATEX. Od siedemnastu lat wyroby firmy chronią kilkadziesiąt tysięcy różnych obiektów w całym kraju.

Niepodważalną zaletą blachy dachowej jest jej lekkość bo zaledwie 4,5 kg/m2, która decyduje o tym, iż pod takim pokryciem nie jest wymagane wzmocnienie konstrukcji dachu jak w przypadku pokryć ceramicznych lub betonowych. Inne niepodważalne atuty stalowych pokryć to trwałość, niska cena, możliwość układania na starych istniejących pokryciach, ekologia, a także łatwość montażu.

Pokrycia dachowe firmy Bratex Dachy to prestiż i elegancja ale przede wszystkim długa żywotność o czym świadczy nawet 30-letni okres gwarancji. Wszystkie powlekane pokrycia dachowe produkowane są  z blachy o grubości 0,50 mm, która zapewnia bezproblemowe przenoszenie arkuszy (bez obawy zgięcia - złamania) oraz zwiększoną wytrzymałość pokrycia (w porównaniu z blachą cieńszą). Blachy dachowe dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

Firma Bratex Dachy posiada trzy linie produktowe i konsekwentnie realizuje promowanie ich na rynku. Bratex jest jedynym producentem w kraju, który stworzył odseparowane linie blach dachowych i otwarcie prezentuje różnice pomiędzy nimi sprawiając, że poziom wiedzy każdego potencjalnego klienta pozwoli racjonalnie podjąć decyzję.


OFERTA

PROFILE BLACHODACHÓWEK

BLACHODACHÓWKA BRATEX

BRATEX ERA

BLACHODACHÓWKA BRATEX

BRATEX HERA

BLACHODACHÓWKA BRATEXO

BRATEX HESTIA

 

LINIE PRODUKTOWE

BLACHODACHÓWKA BRATEX

PRESTIGE

BLACHODACHÓWKA BRATEX

PREMIUM

BLACHODACHÓWKA BRATEXO

STANDARD

 

BLACHY TRAPEZOWE

BLACHODACHÓWKA BRATEX

T8

BLACHODACHÓWKA BRATEX

T14

BLACHODACHÓWKA BRATEXO

T18

BLACHODACHÓWKA BRATEXO

T35
PLIKI DO POBRANIA

pdfKatalog Bratex
(4,63 MB)

 

pdfPrezentacja Prelaq Nova
(2,03 MB)


Copyright 2014 by VDS - Tomasz Sobich - Materiały Budowlane. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wszyskie zdjęcia, logotypy i teksty są chronione prawem autorskim i należą do ich właścicieli. Zostały wykorzystane jedynie w celu popularyzacji danej marki.
HOME | O NAS | WYDARZENIA | CERTYFIKATY | OFERTA | REALIZACJE | PROMOCJE | KONTAKT | E-MAIL
projekt i realizacja: mp.grafix